Header publiek.png IMG_5180 (2).JPG Header1.png
Dit schema loopt van 6-4-2021 t/m 30-4-2021
Junioren A
MA1
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Sjoerd Lobach
Opmerkingen
Junioren B
MB1
17:00 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Judith Jansen
Opmerkingen
MB6
17:00 - 18:00
SW3 - AB
Trainer(s)
Hilde Embregts
Maud Embregts
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Sjoerd Lobach
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
18:00 - 19:00
SW3
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MB1/MA1
M8E2
18:00 - 19:00
SW3
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MB1/MA1
M8E3
18:00 - 19:00
SW3
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MB1/MA1
M8E4
18:00 - 19:00
SW3
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MB1/MA1
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:00
SW2 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MC1
M6E2
17:00 - 18:00
SW2 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MC1
M6E3
17:00 - 18:00
SW2 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MC1
Jongste jeugd F
M3F1
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
M3F2
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
M3F3
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
M3F4
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
M3F5
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
Overig
BENJ1
15:00 - 16:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
Cecilia K&s Nadine Rerhioui nana Baden Pien van der horst
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Bram Hester
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
18:00 - 19:00
SW2 - CD
Trainer(s)
Quint van Liempd
Opmerkingen
J8E2
18:00 - 19:00
SW2 - CD
Trainer(s)
Julius Schuurkes
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
SW2 - BCD
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers MC1
Jongste jeugd F
J3F1
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
J3F2
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
J3F3
16:00 - 17:00
SW2
Trainer(s)
Opmerkingen
k & s, CICILIA Kaat Robben Lot Donkers Evi Klep nadine Rerhioui Nanna Baden Juliette van der Sande Charlotte peters Pien van der Horst
Overig
Keepers
17:00 - 20:00
SW2 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen